• Linia wytłaczarki jednoślimakowej Conchiglie Materiał ze stali nierdzewnej
Linia wytłaczarki jednoślimakowej Conchiglie Materiał ze stali nierdzewnej

Linia wytłaczarki jednoślimakowej Conchiglie Materiał ze stali nierdzewnej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shandong, Chiny
Nazwa handlowa: Darin
Orzecznictwo: CE ISO
Numer modelu: DRD-100

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD40000~USD66200 Per set
Szczegóły pakowania: drewniana skrzynia, która nadaje się do transportu na duże odległości, wielokrotnego załadunku i roz
Czas dostawy: 50 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 20 zestawów miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa: Linia wytłaczarek jednoślimakowych Conchiglie potrzebna przestrzeń: 30x5x3m
Certyfikat: CE ISO Materiał: Wykonane ze stali nierdzewnej.
Układ: Układ AutoCAD jako warsztat klienta podręcznik: język angielski
Typ przetwarzania: Wyrzucenie
High Light:

Linia produkcyjna do wytłaczania Conchiglie

,

linia wytłaczarki jednoślimakowej Conchiglie

,

wytłaczarka jednoślimakowa Conchiglie

opis produktu

Linia wytłaczarek jednoślimakowych Conchiglie (150 kg / godz.)

 

 

Linia wytłaczarek jednoślimakowych Conchiglie

 

Linia wytłaczarek jednoślimakowych Conchiglie zawsze charakteryzowała się innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i wysokim stopniem niezawodności.

 

Linia do przetwarzania makaronów służy do produkcji makaronów, fusilli, penne, conchiglie za pomocą wytłaczarki jednoślimakowej.

 

Surowcem może być durum, skrobia kukurydziana, proszek ziemniaczany, skrobia ziemniaczana, skrobia manioku lub ich mieszanka itp.

 

Pellet może mieć różne kształty, jak skorupka, spirala, rurka kwadratowa itp. Makarony i makarony to półprodukty suche, wyrabiane z ciasta, odpowiednio ugotowane przy użyciu technologii ekstruzji, kształtowane i formowane do osiągnięcia wilgotności poniżej 12 %.

 

Ten półfabrykat jest niezwykle kompaktowy (gęstość pozorna 300-400 g/l, 10 razy większa niż gotowego produktu) zajmuje mało miejsca i może być łatwo przechowywany przez ponad rok w normalnych warunkach środowiskowych, bez szczególnych opakowanie.

 

 

Schemat blokowy

 

FukośnyMieszać-SzałogaCprzemilczenie -miwyciąganie- Rpiekło - Chłodzenie

 

 

Usługa uruchomienia

 

1. Wykonujemy dokładny projekt układu fabryki zgodnie z wielkością fabryki klienta;w razie potrzeby klienta możemy wykonać projekt warsztatu z energią elektryczną, zaopatrzeniem w wodę, gazem, magazynowaniem materiałów, magazynami końcowymi, toaletami dla pracowników itp.

 

2. Po otrzymaniu potwierdzonego zamówienia i wpłacie zaliczki natychmiast przystępujemy do ubiegania się o wizę do Twojego kraju;gdy maszyny docierają do Twojej fabryki, nasi inżynierowie są gotowi do rozpoczęcia usługi uruchomienia.

 

3. 1-2 naszych inżynierów uda się do Twojej fabryki, aby zainstalować i dostosować linię technologiczną do realizacji normalnej produkcji w jak najkrótszym czasie.

 

4. Nasi inżynierowie mają obowiązek uczyć pracowników obsługi, czyszczenia, konserwacji i naprawy wszystkich maszyn, dopóki pracownicy nie będą mogli dobrze obsługiwać linii technologicznej.

 

5. Nasi inżynierowie mogą zapewnić podstawową formułę produkcji i pomóc klientowi w produkcji dobrej jakości żywności zgodnie ze szczegółową formułą klienta.

 

6. Usługa uruchomienia standardowo kosztuje 10-14 dni, a my udzielamy rocznej gwarancji od daty zakończenia usługi uruchomienia.

 

Linia wytłaczarki jednoślimakowej Conchiglie Materiał ze stali nierdzewnej 0

 

 

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Linia wytłaczarki jednoślimakowej Conchiglie Materiał ze stali nierdzewnej czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.