CE ISO9001 Instrukcja obsługi psów dentystycznych

CE ISO9001 Instrukcja obsługi psów dentystycznych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: JINAN, CHINY
Nazwa handlowa: DARIN
Orzecznictwo: CE ISO9001
Numer modelu: DM-268

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: <i>We supply standard export wooden cases, suitable for long-term trips and mul-times loading &amp;
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, L / C, Western Union, MoneyGram, D / A, D / P
Możliwość Supply: 99 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Imię: 2021 Hot Sales Pet Treats Dog Dental Treats Szczotka do zębów Maszyna do formowania wtryskowego Pet Podanie: Przysmaki dentystyczne dla psów
Pozycja: DM-268 Pakiet: Drewniane skrzynki
pleśń: Różne kształty podręcznik: angielska wersja
Trening: Zapewnione przez technika w służbie rozruchu Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasada działania: Wtrysk i formowanie
High Light:

Dog Dental Pet Treat Machine

,

ISO9001 Pet Treat Machine

,

Pet Treat Forming Machine

opis produktu

 


 

 

2021 Hot Sales Pet Treats Pet Smakołyki dla psów Szczoteczka do zębów Maszyna do formowania wtryskowego Pet Treats Machine Wysoka wydajność Dostarczana z niskim zużyciem energii Pet Treats Maszyna do formowania wtryskowego przysmaków dla zwierząt

 

Wprowadzenie

 

Maszyna do formowania wtryskowego Pet Treats to specjalna maszyna do produkcji przekąsek dla zwierząt.Dzięki takiej maszynie można wykonać różne kształty, takie jak jeż, krokodyl, pies, kość, uszy wieprzowe, beczka itp. Kształty są bardzo ładne i jest to idealna zachęta dla psów i kotów, gdy uczą się nowej czynności lub robią dobrze w niektórych ćwiczeniach i grach.Możemy również dostarczyć różne receptury, aby sprostać różnym wymaganiom rynku.

Maszyna do formowania przysmaków dla zwierząt domowych jest przeznaczona dla różnych kształtów produktów, takich jak lista powyżej.Zmieniając formy, można uzyskać inny kształt.Tak więc końcowe produkty mogą mieć wiele kształtów.Silnik serwo, oszczędność energii do 50%, niski poziom hałasu, temperatura oleju nie większa niż 35 stopni.

 

Nasza wtryskarka do przysmaków dla zwierząt może wytwarzać gryzaki dla zwierząt o różnych kształtach i smakach poprzez zmianę matryc i receptur

 

Mamy pełną formułę żywności i poprowadzimy Cię, jak używać różnych materiałów do produkcji żywności o różnej jakości.

 

Maszyna wtryskowa Pet Treats może wykorzystywać granulowany materiał wytwarzany przez wytłaczarkę do produkcji gryzaków dla zwierząt domowych.Dzięki wysokiej temperaturze i wysokiemu ciśnieniu maszyna do formowania gryzaków dla zwierząt domowych formuje różne kształty, takie jak kości, szczoteczka do zębów, buzdyganek, jeż, krokodyl, pies, uszy wieprzowe, beczka itp. jedzenie.Istnieje wiele kształtów gryzaków dla zwierząt, takich jak kość, kulka, pierścionek, patyk, buciki i drobinki. Są to wysokobiałkowe i odżywcze mięso dla psów, dzięki czemu psy mają hobby gryzienie kości, kształt dostosowany do psich potrzeb do zabawy, produkty są korzystne dla zwierząt domowych z właściwościami: wzmacnianie zębów, czyszczenie jamy ustnej i zębów, redukcja chorób itp.

 

Maszyna do formowania wtryskowego Pet Treats to specjalna maszyna do produkcji przekąsek dla zwierząt.Dzięki takiej maszynie można wykonać różne kształty, takie jak jeż, krokodyl, pies, kość, uszy wieprzowe, beczka itp. Kształty są bardzo ładne i jest to idealna zachęta dla psów i kotów, gdy uczą się nowej czynności lub robią dobrze w niektórych ćwiczeniach i grach.Możemy również dostarczyć różne receptury, aby sprostać różnym wymaganiom rynku.

 

cechy

 

Seria maszyn DM „ADvanced” oferuje jeszcze większą wydajność przy dużych prędkościach i zwiększoną precyzję, co jest możliwe dzięki zastosowaniu obwodu sterowania serwomechanizmem o największej prędkości w branży.
Ta zaawansowana technologia, unikalna dla DARIN, była gromadzona przez wiele lat i skutkuje doświadczeniem w zakresie formowania wtryskowego, którego zazdrości przemysł.
Szybsze i dokładniejsze, seria DM osiąga najwyższy poziom wydajności i niezawodności.

Jako pionier w branży, DARIN ma bogate doświadczenie w produkcji dużych elektrycznych maszyn do formowania.
Nowo wprowadzona na rynek duża elektryczna formierka z serwonapędem drugiej generacji zapewnia wymierną poprawę wydajności, jakości i ekonomii.
To najnowsze ulepszenie zachowuje nasz sprawdzony zespół zamykania kolankowego, który przez wiele lat zapewniał „krótsze czasy cykli” i „niezrównane oszczędności energii”.

DARIN wyprodukował super zaawansowaną, w pełni elektryczną wtryskarkę pionową - jest szybsza, dokładniejsza i bardziej kompaktowa.
Maszyny serii DM ewoluowały, aby sprostać potrzebom dnia dzisiejszego i nie tylko: wykazują wysoką produktywność podczas montażu na linii.
Korzystając z zaawansowanych technologii, które są rozwijane od wielu lat i są unikalne dla DARIN, osiągnęliśmy bardzo precyzyjne formowanie wtryskowe.

 

Usługa uruchomienia


1. Wykonujemy dokładny projekt układu fabryki zgodnie z rozmiarem fabryki klienta;jeśli klient tego potrzebował, możemy wykonać projekt warsztatu z zasilaniem elektrycznym, wodociągiem, gazem, magazynem materiałów, magazynami końcowymi, toaletą dla pracowników itp.

2. Po dostarczeniu maszyn do fabryki klienta natychmiast zaczynamy ubiegać się o wizę do kraju klienta;normalnie statek potrzebuje 20-60 dni do wymaganego portu, więc mamy wystarczająco dużo czasu, aby otrzymać wizę.Gdy maszyny dotrą do Twojej fabryki, nasi inżynierowie są gotowi do uruchomienia usługi uruchomienia.

3. 1-2 naszych inżynierów pojedzie do Twojej fabryki, aby zainstalować i wyregulować linię technologiczną, aby zrealizować normalną produkcję w jak najkrótszym czasie.

4. Nasi inżynierowie mają obowiązek przeszkolić i nauczyć pracowników obsługi, czyszczenia, konserwacji i naprawy wszystkich maszyn, aż pracownicy będą mogli dobrze obsługiwać linię technologiczną.

5. Zwykle uruchomienie kosztuje 10 dni
serwis i udzielamy rocznej gwarancji od daty zakończenia usługi rozruchowej.

6. Bilety lotnicze inżyniera w obie strony, zakwaterowanie i dzienne wynagrodzenie w wysokości 60 USD są na koncie klienta.

 

Zdjęcie maszyny:

 

CE ISO9001 Instrukcja obsługi psów dentystycznych 0CE ISO9001 Instrukcja obsługi psów dentystycznych 1

 

Parametry:

 

CE ISO9001 Instrukcja obsługi psów dentystycznych 2

Przykładowe zdjęcie

 

CE ISO9001 Instrukcja obsługi psów dentystycznych 3
Maszyny do formowania przysmaków dla zwierząt domowych do produkcji przysmaków i zabawek do żucia dla zwierząt domowych.

 

Deliver Machine

CE ISO9001 Instrukcja obsługi psów dentystycznych 5

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany CE ISO9001 Instrukcja obsługi psów dentystycznych czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.