• SUS304 Maszyna do produkcji zbóż
  • SUS304 Maszyna do produkcji zbóż
SUS304 Maszyna do produkcji zbóż

SUS304 Maszyna do produkcji zbóż

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Jinan, prowincja Shandong
Nazwa handlowa: DARIN
Orzecznictwo: CE Certificate
Numer modelu: DRC-75

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Szczegóły pakowania: Drewniane etui
Czas dostawy: 35-45 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, L / C, D / P lub Western Union
Możliwość Supply: 99 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Imię: Kruche cukierki z orzeszków ziemnych ze stali nierdzewnej Maszyna do robienia Chikkis z orzeszków zi Materiał: SUS304
Stan: schorzenie: Ciągły i automatyczny podręcznik: Angielska wersja
Serwis pogwarancyjny: Pełne życie Układ: Format AutoCAD według warsztatu klienta
High Light:

Chocolate Bar Making Machine

,

maszyna do robienia ciast ryżowych

opis produktu

Linia do produkcji ciastek ryżu dmuchanego / popcorn do formowania piłek


Wprowadzenie
Linia ta składa się z blendera do konserwacji termicznej, prasy dociskowej, maszyny do cięcia wzdłużnego, maszyny do cięcia szerokości. Zewnętrzna część maszyny wykonana jest ze stali nierdzewnej typu 304; nadaje się do automatycznego formowania pęczniejącego ryżu, sachimy, ostrego orzecha itp.

Parametry techniczne

Wydajność Zainstalowana pojemność Napięcie / częstotliwość Wymiar Wymagani pracownicy
300-400 kg / godz 9kw 380V 50Hz 8 x 4 x 2m 2-3workers

 

Nowe zalety

1-Auto mieszanie i system wylewania materiałów, materiały wylewanie usta i karmienie może idealnie pasować, a sprzęt jest bardziej automatyczny, produkcja jest bardziej ciągła, pojemność jest bardziej zwiększona.

2-Formowanie taśmy przenośnika jest wydłużony, wentylatory są zwiększone do sześciu sztuk, produkty mogą mieć lepszy efekt chłodzenia, a także będą miały lepszy efekt formowania skrawania.

3 - Miejsce, w którym wzdłużny nóż i przenośnik taśmowy dotykają, dzięki specjalnej obróbce, produkty zostaną całkowicie pocięte, nie będą miały zjawiska adhezji.

Przecinak 4-krzyżowy zmienia się na ciągłe cięcie przed cięciem w czasie, produkcja wzrośnie o 40%.

5-pod podłużnym przenośnikiem taśmowym noża, aby zainstalować odpadowe ostrze zgarniacza, w celu oczyszczenia odpadów, które przyklejają się do przenośnika taśmowego, a materiały odpadowe zostaną zebrane przez podciśnieniowy pojemnik, łatwy do oczyszczenia.Nasze usługi

1. Wykonujemy dokładny projekt układu fabryki według wielkości fabryki klienta; gdyby klient tego potrzebował, moglibyśmy zaprojektować warsztat z wykorzystaniem energii elektrycznej, wody, gazu, magazynowania materiałów, magazynów końcowych, toalety dla pracowników itp.

2. Po dostarczeniu maszyn do fabryki klienta, zaczynamy natychmiast ubiegać się o wizę do kraju klienta; zwykle statek potrzebuje 20-60 dni do wymaganego portu, więc mamy wystarczająco dużo czasu, aby uzyskać wizę. Kiedy maszyny docierają do fabryki, nasi inżynierowie są gotowi do uruchomienia w celu uruchomienia usługi.

3. 1-2 naszych inżynierów przejdzie do Twojej fabryki, aby zainstalować i dostosować linię technologiczną do realizacji normalnej produkcji w najkrótszym czasie.

4. Nasi inżynierowie są odpowiedzialni za przeszkolenie i nauczenie pracowników obsługi, czyszczenia, konserwacji i naprawy wszystkich maszyn, dopóki pracownicy nie będą w stanie prawidłowo obsługiwać linii technologicznej.

5. Zwykle kosztuje 10 dni na uruchomienie usługi, a my dostarczamy 1 rok gwarancji od daty zakończenia usługi uruchomienia.

6. Bilety w obie strony inżyniera w obie strony, zakwaterowanie i codzienna pensja 100 USD znajdują się na koncie klienta.

Próbki

Targi:Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany SUS304 Maszyna do produkcji zbóż czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.