• Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych / przekąski dla psów w kształcie sztyftu Linia do przetwarzania pasków mięsa w kształcie sztyftu
  • Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych / przekąski dla psów w kształcie sztyftu Linia do przetwarzania pasków mięsa w kształcie sztyftu
Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych / przekąski dla psów w kształcie sztyftu Linia do przetwarzania pasków mięsa w kształcie sztyftu

Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych / przekąski dla psów w kształcie sztyftu Linia do przetwarzania pasków mięsa w kształcie sztyftu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Jinan, prowincja Shandong
Nazwa handlowa: DARIN
Orzecznictwo: CE ISO9001
Numer modelu: DR-220

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestawy
Cena: USD
Szczegóły pakowania: Możemy dostarczyć standardowy drewniany futerał eksportowy, odpowiedni do długich podróży oraz załad
Czas dostawy: 45 dni roboczych po otrzymaniu zaliczki
Zasady płatności: T / T, L / C, Western Union, D / A
Możliwość Supply: 50 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Materiał: SUS304 Gwarancja: 1 rok
Pojemność: 300 ~ 500 kg na godzinę moc: 20 kW
wymiar: 14 * 6 * 3m Potrzebny pracownik: 2 ~ 3 pracowników
High Light:

linia do produkcji karmy dla psów

,

linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych

opis produktu

Przekąski dla psów Stick Shape Meat Strip Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych, maszyna do cięcia pasków mięsa

 

 

Sposób nakładania produktu

 

Maszyna do cięcia pasków mięsa z certyfikatem CE to sprzęt do produkcji przekąsek dla zwierząt domowych, odpowiedni do karmy dla zwierząt domowych bez osłonki, bezpośrednio pieczonego mięsa i produktów mięsnych, szeroko stosowany w wołowinie dla zwierząt domowych, kurczakach, prętach wołowych, produkcji i przetwarzaniu prętów z kurczaka.Cechą charakterystyczną jest szybkość uwalniania, równomierna wydajność, może zaparzać bryłę mięsa jelita, może być również używana do napełniania jelita mi, elastyczne, wygodne i bezpłatne ładowanie, wysoka wydajność, ciągła zdolność produkcyjna i wygodne czyszczenie, odpowiednie dla różnych typów przedsiębiorstw produkcyjnych .

Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych / przekąski dla psów w kształcie sztyftu Linia do przetwarzania pasków mięsa w kształcie sztyftu 0

Schemat blokowy:

 

 

Formowanie --- Cięcie wstępne --- Ładowanie --- Suszenie --- Cięcie --- Pakowanie

 

Główne cechy

 

1. Maszyna do pasków mięsa jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, odpornej na korozję, o wysokiej jakości intensywności, niezawodnym i trwałym, wygodnym czyszczeniu, przyjmuje konstrukcję typu dwukierunkowego wytłaczania przekładni, z wysokim ciśnieniem, płynnie się obraca.

 

 

2. Przyjmuje bezstopniową kontrolę prędkości, bardziej odpowiednią do wymagań pracy.

 

 

3. Dodatkowe urządzenie do wciskania śrub, szczególnie stosowane do materiałów wsadowych.Jest niezbędnym wyposażeniem linii do przetwórstwa mięsa gołych prętów zerowych artykułów dla zwierząt domowych.

 

 

4. Dzięki wysokiej wydajności produkcji i niskim wymaganiom w zakresie materiałów produkcyjnych, jest to nowy rodzaj maszyn do karmy dla psów.

 

Parametry techniczne

 

Wynik Moc Wymagany pracownik Napięcie / częstotliwość Wymiar
300-500 kg / godz 22kw 2 ~ 3 380 V / 50 Hz 15 x 6 x 3 m
 
 
 

Fabryka i biuro

Jinan Darin Machinery Co., Ltd. jest firmą z certyfikatem ISO9001 specjalizującą się w maszynach do karmy dla zwierząt domowych i powiązanych maszynach pakujących od 1998 roku, a wszystkie maszyny mają certyfikat CE.Maszyna Darin działa w ponad 40 krajach, w tym w USA, Brazylii, Urugwaju, Surinamie, Paragwaju, Peru, Kolumbii, Argentynie, Australii, Rosji, Niemczech, Białorusi, Łotwie, Estonii, Wielkiej Brytanii, Mołdawii, Holandii, Włoszech, Węgrzech, Hiszpanii, Portugalii itp.

Dzięki ponad 17-letniemu doświadczeniu i gromadzeniu technologii, chcielibyśmy zaoferować najlepszą obsługę posprzedażną wszystkim naszym klientom.

Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z poniższych projektów, nie wahaj się daj nam znać, z naszego doświadczenia wynika, że ​​poniższe pozycje mają bardzo duży potencjał popytowy, który rośnie bardzo szybko, spodziewamy się większej komunikacji i współpracy w najbliższej przyszłości.

Nasza obecna działalność obejmuje:

- Linia do przetwarzania suchej karmy dla zwierząt domowych (ryb)
- Linia do przetwarzania przysmaków dla psów (przekąsek dla psów)
- Maszyna do formowania wtryskowego Pet Treats
- Linia do przetwarzania ciastek dla zwierząt domowych
- Maszyna do prasowania kości Rawhide
- Maszyna do pasków mięsa
- Maszyna do formowania batonów zbożowych
- Względna maszyna pakująca (pionowa maszyna pakująca, maszyna pakująca Doypack, flow pack itp.)

 

 

Usługa uruchomienia

1. Wykonujemy dokładny projekt układu fabryki zgodnie z rozmiarem fabryki klienta;jeśli klient tego potrzebował, możemy wykonać projekt warsztatu z energią elektryczną, wodociągiem, gazem, magazynem materiałów, magazynami końcowymi, toaletą dla pracowników itp.

2. Po dostarczeniu maszyn do fabryki klienta natychmiast zaczynamy ubiegać się o wizę do kraju klienta;normalnie statek potrzebuje 20-60 dni do wymaganego portu, więc mamy wystarczająco dużo czasu, aby otrzymać wizę.Gdy maszyny dotrą do Twojej fabryki, nasi inżynierowie są gotowi do uruchomienia usługi uruchomienia.

3. 1-2 naszych inżynierów pojedzie do Twojej fabryki, aby zainstalować i wyregulować linię technologiczną, aby zrealizować normalną produkcję w jak najkrótszym czasie.

4. Nasi inżynierowie są odpowiedzialni za szkolenie i nauczanie pracowników obsługi, czyszczenia, konserwacji i naprawy wszystkich maszyn, aż pracownicy będą mogli dobrze obsługiwać linię technologiczną.

5. Zwykle uruchomienie kosztuje 10 dni
serwis i udzielamy rocznej gwarancji od daty zakończenia usługi rozruchowej.

6. Bilety lotnicze inżyniera w obie strony, zakwaterowanie i dzienne wynagrodzenie w wysokości 60 USD są na koncie klienta.

 

 

Wizyta klienta

 

Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych / przekąski dla psów w kształcie sztyftu Linia do przetwarzania pasków mięsa w kształcie sztyftu 1

 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych / przekąski dla psów w kształcie sztyftu Linia do przetwarzania pasków mięsa w kształcie sztyftu czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.