• Dental Care Dog Treat Machine Pet Snacks Bone Treats Formowanie 1 rok gwarancji
  • Dental Care Dog Treat Machine Pet Snacks Bone Treats Formowanie 1 rok gwarancji
  • Dental Care Dog Treat Machine Pet Snacks Bone Treats Formowanie 1 rok gwarancji
Dental Care Dog Treat Machine Pet Snacks Bone Treats Formowanie 1 rok gwarancji

Dental Care Dog Treat Machine Pet Snacks Bone Treats Formowanie 1 rok gwarancji

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Jinan, prowincja Shandong
Nazwa handlowa: DARIN
Orzecznictwo: CE Certificate
Numer modelu: DM-268

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Dostarczamy standardowe drewniane skrzynie eksportowe, odpowiednie do długich podróży i wielokrotneg
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P
Możliwość Supply: 99 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa: Dental Care Pet Dog Snacks Bone Treats Molding Machine aplikacji: Dental Treats Dog Chews
Gwarancja: 1 rok Układ: dostarczane zgodnie z wymiarem warsztatu
Pleśń: Różne kształty Ręcznie: angielska wersja
Szkolenia: Dostarczone przez technika w serwisie rozruchowym Służba Komisji: dostarczone
High Light:

food processing machinery

,

dog treat making machine

opis produktu

Wysoka wydajność dzięki niskiemu zużyciu energii Pet Treats Injection Molding Machine for Pet Treats

Wprowadzenie


Maszyna do formowania wtryskowego lub (wtryskarka), znana również jako prasa wtryskowa, jest maszyną do wytwarzania produktów dla zwierząt domowych w procesie formowania wtryskowego. Składa się z dwóch głównych części, jednostki wtryskowej i jednostki zaciskowej. to specjalna maszyna do produkcji domowych przekąsek.

Jako lider w branży, Darin oferuje pełną linię wtryskarek, od małych do bardzo dużych modeli, które oferują łatwość obsługi, bezpieczeństwo i przyjazne dla środowiska ulepszenia, takie jak funkcje oszczędzające energię i przestrzeń. Ponadto oferujemy wsparcie techniczne zgodne z potrzebami klientów, w tym usługi doradcze i systemy automatyzacji fabryki. Darin założył globalną sieć, która obejmuje Stany Zjednoczone, Europę i Azję i tworzy światowy system wsparcia.

Urządzenie do wstrzykiwania pet traktuje materiał granulowany wytworzony przez wytłaczarkę do produkcji żucia dla zwierząt domowych. Dzięki wysokiej temperaturze i wysokiemu ciśnieniu, maszyna do formowania żucia dla zwierząt domowych będzie formować różne kształty. jedzenie. Istnieje wiele kształtów gryzaków dla zwierząt, takich jak kości, piłka, pierścionek, kij, buty i cząstki. Żucia dla zwierząt to wysokobiałkowe i odżywcze mięso dla psów do jedzenia. kształt ma na celu spełnienie potrzeby psów. Produkty są korzystne dla zwierząt domowych z cechami: wzmacniania zębów, czyszczenia jamy ustnej i zębów, zmniejszania choroby itp.

funkcje

Maszyny serii „ADvanced” DM oferują jeszcze większą wydajność i większą precyzję, co jest możliwe dzięki przemysłowemu układowi sterowania serwo o najwyższej prędkości.
Ta zaawansowana technologia, unikalna dla DARIN, została zgromadzona przez wiele lat i skutkuje doświadczeniem w formowaniu wtryskowym, które jest zazdrością branży.
Szybciej i dokładniej, seria DM osiąga najwyższy poziom wydajności i niezawodności.

DARIN, pionier w branży, ma duże doświadczenie w produkcji dużych elektrycznych maszyn formierskich.
Nowo wydana, wielkogabarytowa elektryczna maszyna do formowania serwonapędów drugiej generacji obiecuje wymierną poprawę wydajności, jakości i oszczędności.
To najnowsze ulepszenie zachowuje naszą sprawdzoną w czasie jednostkę szybkomocującą, która od wielu lat zapewnia „szybsze czasy cykli” i „niezrównane oszczędności energii”.

DARIN wyprodukował super zaawansowaną całkowicie elektryczną wtryskarkę pionową - jest szybsza, bardziej precyzyjna i bardziej kompaktowa.
Maszyny serii DM ewoluują, aby sprostać potrzebom dzisiejszym i poza nim: wykazują wysoką produktywność podczas montażu na linii.
Dzięki zaawansowanym technologiom, które są rozwijane od wielu lat i są unikalne dla DARIN, osiągnęliśmy precyzyjne formowanie wtryskowe.

Usługa uruchomienia


1. Wykonujemy dokładny projekt układu fabryki zgodnie z wielkością fabryki klienta; gdyby klient potrzebował, moglibyśmy zaprojektować warsztat z energią elektryczną, zaopatrzeniem w wodę, mocą gazu, magazynowaniem materiałów, magazynowaniem końcowym, toaletą dla pracowników itp.

2. Po dostarczeniu maszyn do fabryki klienta natychmiast zaczynamy składać wniosek o wizę do kraju klienta; normalnie statek potrzebuje 20-60 dni do wymaganego portu, więc mamy wystarczająco dużo czasu, aby uzyskać wizę. Gdy maszyny docierają do fabryki, nasi inżynierowie są gotowi do uruchomienia usługi rozruchowej.

3. 1-2 naszych inżynierów uda się do twojej fabryki, aby zainstalować i dostosować linię technologiczną, aby zrealizować normalną produkcję w jak najkrótszym czasie.

4. Nasi inżynierowie są odpowiedzialni za szkolenie i uczenie pracowników, jak obsługiwać, czyścić, konserwować i naprawiać wszystkie maszyny, dopóki pracownicy nie będą w stanie dobrze obsługiwać linii technologicznej.

5. Zwykle kosztuje 10 dni na uruchomienie
serwis, a my dostarczamy 1 rok gwarancji od daty zakończenia usługi rozruchu.

6. Bilety lotnicze w obie strony, zakwaterowanie i dzienne wynagrodzenie 60 USD są na koncie klienta.

Parametry:

Przykładowy obraz


Pet Treats Molding Maszyny do produkcji domowych przekąsek i zabawek do żucia dla zwierząt.

Pet Treats Molding Machine01

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Dental Care Dog Treat Machine Pet Snacks Bone Treats Formowanie 1 rok gwarancji czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.