• SS Biscuit Processing Machine, Linia do produkcji karmy dla zwierząt domowych dla różnych kształtów
SS Biscuit Processing Machine, Linia do produkcji karmy dla zwierząt domowych dla różnych kształtów

SS Biscuit Processing Machine, Linia do produkcji karmy dla zwierząt domowych dla różnych kształtów

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: SHANDONG CHINY
Nazwa handlowa: DARIN
Orzecznictwo: CE & ISO 9001
Numer modelu: DR-300

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Standardowe drewniane skrzynie eksportowe
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasady płatności: D / P, L / C, T / T
Możliwość Supply: 100 zestawów 1 rok
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Materiały: Ze stali nierdzewnej Warunek: Automatyczne
Pleśń: Dostosowany projekt Serwis pogwarancyjny: Pełne życie
Formuła: Dostarczane bezpłatnie Napięcie: Dostosowane do wymagań
Gwarancja: 12 miesięcy Pojemność: 1000 kg / 8 godz
High Light:

dog food extrusion machine

,

dog food extruder machine

opis produktu

 

Biscuit Making Machine / Biscuit Forming Machinery / Biscuit Processing

Wprowadzenie i zalety

Maszyna do produkcji ciastek 125 kg / h / Obróbka ciastek / Obróbka ciastek ma oryginalny design, zwartą strukturę i wysoką automatyzację. Używamy całej stali nierdzewnej do pokrycia całej linii produkcyjnej. Wszystkie procedury pracy, od karmienia, kalandrowania, kształtowania, odzyskiwania odpadów, suszenia do gotowania, mogą być wykonane w jednym czasie. Wybór nas jest twoim najmądrzejszym wyborem.

Linia do produkcji ciastek serii jest podstawowym wyborem do produkcji rodzajów ciastek twardych i miękkich. Urządzenia do produkcji herbatników można łączyć i wyświetlać zgodnie z lokalną przestrzenią klienta lub wymogiem technicznym herbatnika. Zmieniając formy i receptury, roślina ta jest w stanie produkować różnego rodzaju wysokiej jakości herbatniki, takie jak herbatniki, ciastka biszkoptowe, herbatniki z krakersami sodowymi, herbatniki zwierzęce, herbatniki warzywne itp. Istnieją różne źródła ogrzewania dla danej operacji. (Elektryczny, gazowy, olej opałowy)

Jinan Darin Machinery Co., Ltd. jest firmą z certyfikatem ISO9001 specjalizującą się w maszynach spożywczych i związanej z nimi maszynie pakującej od 2006 r., A wszystkie maszyny posiadają certyfikat CE. Maszyna Darin działa w ponad 50 krajach, w tym w USA, Niemczech, Brazylii, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Australii, Meksyku, Egipcie itp. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu i akumulacji technologii chcielibyśmy zaoferować najlepszy serwis posprzedażny wszystkim naszym klientom.

Sto form i dziesiątki formuł technicznych umożliwiają produkcję wszelkiego rodzaju popularnych herbatników, takich jak herbatniki kremowe, herbatniki wapniowe, herbatniki wielowitaminowe i herbatniki warzywne.

Dental Care Pet Biscuit Making Maszyny mogą wytwarzać różne kształty herbatników, takich jak okrągłe, kości, trójkąty lub długie kije.

Dental Care Pet Biscuit Making Machinery można dowolnie łączyć w zależności od stanu przestrzeni warsztatowej klienta i wymagań technologii herbatników. Wszystko to może osiągnąć idealny cel.

Linia wykorzystuje importowane komponenty elektryczne, a jej prędkości są zmieniane przez konwersję częstotliwości. Oszczędzają energię i są niezawodne, mogą być sterowane pojedynczo lub łączone.

Parametry techniczne

Model DR-300
Pojemność 1000 kg / 8 godz
Moc 70kw
Wymiar 30 * 5 * 3m
Potrzebny pracownik 2-3

Zdjęcie linii przetwarzania

Dlaczego my?

P: Dlaczego my Darin?
Darin: Z ponad 10-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji maszyn spożywczych, Darin czuje się dumny i pewny, że przedstawi nasze maszyny Tobie i Twojej cenionej firmie jako jeden z najbardziej konkurencyjnych dostawców w tej branży. Cały czas staramy się dostarczać naszym klientom innowacyjne maszyny.

P: Jakie materiały Darin przyjął w tych maszynach?
Darin: Wszystkie części, które dotknęły Darina, wykorzystują żywność klasy SS304, pas PU, mocną stal węglową lub wyznaczony materiał na części łożysk.
Wysokiej jakości komponenty elektroniczne dostarczane przez renomowaną firmę, taką jak Siemens i WEG.

P: Jak uzyskać odpowiednią wycenę w dobrej cenie?
Darin: Skontaktuj się z nami bezpośrednio i podaj jak najwięcej informacji, takich jak zdjęcia produktów, waga, pojemność, napięcie i częstotliwość żądanego silnika, data dostawy, jeśli istnieje pilna potrzeba. Oferta zostanie wysłana do skrzynki odbiorczej natychmiast, gdy wszystko będzie jasne.

P: Kiedy zostaną wysłane maszyny?
Darin: Normalnie około 45 dni roboczych.

P: Jak nas odwiedzić, jeśli masz wizytę biznesową w Chinach?

Pakiet i wysyłka

Wystawa i zwiedzanie klientów

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany SS Biscuit Processing Machine, Linia do produkcji karmy dla zwierząt domowych dla różnych kształtów czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.