• Maszyna do robienia karmy dla psów ze stali nierdzewnej
  • Maszyna do robienia karmy dla psów ze stali nierdzewnej
  • Maszyna do robienia karmy dla psów ze stali nierdzewnej
Maszyna do robienia karmy dla psów ze stali nierdzewnej

Maszyna do robienia karmy dla psów ze stali nierdzewnej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Jinan, prowincja Shandong
Nazwa handlowa: DARIN
Orzecznictwo: CE Certificate
Numer modelu: DM-268

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Dostarczamy standardowe drewniane skrzynie eksportowe, odpowiednie do długich podróży i wielokrotneg
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P
Możliwość Supply: 99 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa: Pet Treats Injection Molding Machine aplikacji: Dental Treats Dog Chews
Gwarancja: 1 rok materiał: Ze stali nierdzewnej
Pleśń: Różne kształty Ręcznie: angielska wersja
Szkolenia: Dostarczone przez technika w serwisie rozruchowym
High Light:

food processing machinery

,

animal food making machine

opis produktu

2019 Hydrauliczna maszyna do formowania wtryskowego do robienia przysmaków dla zwierząt domowych z różnymi kształtami

Wprowadzenie

Jinan Darin Machinery Co., Ltd. jest firmą z certyfikatem ISO9001 specjalizującą się w maszynach spożywczych i związanej z nimi maszynie pakującej od 2006 r., A wszystkie maszyny posiadają certyfikat CE.
Maszyna Darin działa w ponad 50 krajach, w tym w USA, Niemczech, Brazylii, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Australii, Meksyku, Egipcie itp.
Szczegółowy sprzęt naszej firmy można zobaczyć na oficjalnej stronie internetowej. To jest nasza strona internetowa firmy: www.darin.cn.
Maszyna do formowania wtryskowego lub (wtryskarka), znana również jako prasa wtryskowa, jest maszyną do wytwarzania produktów dla zwierząt domowych w procesie formowania wtryskowego. Składa się z dwóch głównych części, jednostki wtryskowej i jednostki zaciskowej. to specjalna maszyna do produkcji domowych przekąsek.

Typ DM, który jest o ponad 15% krótszy niż konwencjonalne modele, jest bardzo sztywny, co zapewnia dłuższą żywotność formy, a jednocześnie ma takie właściwości hydrauliczne, jak łatwa zmiana formy, poszerzenie płyty i dłuższe światło dzienne. Wykorzystuje zawór wstępnego napełniania o wysokiej odpowiedzi dla szybszego czasu cyklu. Można również zainstalować obwód bloku zaciskowego formy w celu dalszego zwiększenia oszczędności energii.
Szeroki wybór śrub DARIN zapewnia jakość formowania dla każdego rodzaju żywicy i produktu.
Ta nowa seria z szybkim procesorem i elastycznością zapewnia łatwy dostęp do zaawansowanych funkcji.

funkcje

Maszyny serii „ADvanced” DM oferują jeszcze większą wydajność i większą precyzję, co jest możliwe dzięki przemysłowemu układowi sterowania serwo o najwyższej prędkości.
Ta zaawansowana technologia, unikalna dla DARIN, została zgromadzona przez wiele lat i skutkuje doświadczeniem w formowaniu wtryskowym, które jest zazdrością branży.
Szybciej i dokładniej, seria DM osiąga najwyższy poziom wydajności i niezawodności.

DARIN, pionier w branży, ma duże doświadczenie w produkcji dużych elektrycznych maszyn formierskich.
Nowo wydana, wielkogabarytowa elektryczna maszyna do formowania serwonapędów drugiej generacji obiecuje wymierną poprawę wydajności, jakości i oszczędności.
To najnowsze ulepszenie zachowuje naszą sprawdzoną w czasie jednostkę szybkomocującą, która od wielu lat zapewnia „szybsze czasy cykli” i „niezrównane oszczędności energii”.

DARIN wyprodukował super zaawansowaną całkowicie elektryczną wtryskarkę pionową - jest szybsza, bardziej precyzyjna i bardziej kompaktowa.
Maszyny serii DM ewoluują, aby sprostać potrzebom dzisiejszym i poza nim: wykazują wysoką produktywność podczas montażu na linii.
Dzięki zaawansowanym technologiom, które są rozwijane od wielu lat i są unikalne dla DARIN, osiągnęliśmy precyzyjne formowanie wtryskowe.

Usługa uruchomienia


1. Wykonujemy dokładny projekt układu fabryki zgodnie z wielkością fabryki klienta; gdyby klient potrzebował, moglibyśmy zaprojektować warsztat z energią elektryczną, zaopatrzeniem w wodę, mocą gazu, magazynowaniem materiałów, magazynowaniem końcowym, toaletą dla pracowników itp.

2. Po dostarczeniu maszyn do fabryki klienta natychmiast zaczynamy składać wniosek o wizę do kraju klienta; normalnie statek potrzebuje 20-60 dni do wymaganego portu, więc mamy wystarczająco dużo czasu, aby uzyskać wizę. Gdy maszyny docierają do fabryki, nasi inżynierowie są gotowi do uruchomienia usługi rozruchowej.

3. 1-2 naszych inżynierów uda się do twojej fabryki, aby zainstalować i dostosować linię technologiczną, aby zrealizować normalną produkcję w jak najkrótszym czasie.

4. Nasi inżynierowie są odpowiedzialni za szkolenie i uczenie pracowników, jak obsługiwać, czyścić, konserwować i naprawiać wszystkie maszyny, dopóki pracownicy nie będą w stanie dobrze obsługiwać linii technologicznej.

5. Zwykle kosztuje 10 dni na uruchomienie
serwis, a my dostarczamy 1 rok gwarancji od daty zakończenia usługi rozruchu.

6. Bilety lotnicze w obie strony, zakwaterowanie i dzienne wynagrodzenie 60 USD są na koncie klienta.

Parametry:

Przykładowy obraz


Pet Treats Molding Maszyny do produkcji domowych przekąsek i zabawek do żucia dla zwierząt.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Maszyna do robienia karmy dla psów ze stali nierdzewnej czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.