• Kelloggs Corn Flakes Processing Line
  • Kelloggs Corn Flakes Processing Line
Kelloggs Corn Flakes Processing Line

Kelloggs Corn Flakes Processing Line

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: JINAN, CHINY
Nazwa handlowa: DARIN
Orzecznictwo: CE ISO9001 UL
Numer modelu: DR-65/70

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: USD 26000~ USD 110000
Szczegóły pakowania: drewniana skrzynia, która nadaje się do transportu dalekobieżnego, wielostronnego załadunku i rozład
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 50 ZESTAWÓW NA ROK
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Stan: schorzenie: Nowy Podanie: Płatki kukurydziane
Gwarancja: 1 rok Świadczona obsługa posprzedażna: Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą
Cechy: Ciągły i automatyczny Układ: Format AutoCAD według warsztatu klienta
podręcznik: angielska wersja
High Light:

maszyna do produkcji płatków ryżowych

,

maszyny do płatków kukurydzianych

,

linia do przetwarzania płatków kukurydzianych AutoCAD

opis produktu

 

kelloggs roasted corn roaster plant from Darin Machinery płatki śniadaniowe owoce pierścienie przekąski linia produkcyjna

Krótkie wprowadzenie:

Linia do wytłaczania płatków kukurydzianych wytwarza płatki kukurydziane, płatki śniadaniowe i przekąski francuskie podobne do produktów Kellogg i Nestle, kształty i rozmiary mogą być różne.

  • Kompletne koło do produkcji płatków kukurydzianych o regularnych kształtach i smacznym smaku. Ciągły, automatyczny i ekonomiczny proces z łatwo kontrolowanym cyklem produkcyjnym.
  • Dzięki szczególnym warunkom procesu, gotowy produkt ma długotrwałą chrupkość w mleku z powodu minimalnego uszkodzenia struktury skrobi zboża podczas przetwarzania.
  • Produkt końcowy wykazujący najlepszą kombinację tekstury, koloru i bazy smakowej na dokładnej kontroli etapów kondycjonowania, suszenia i opiekania w procesie.
  • Nieograniczony wybór kształtów i receptur dla kształtowanych płatków zbożowych, w pełni zautomatyzowanych i ciągłych procedur przetwarzania.
  • To nie tylko połączenie maszyn, ale zintegrowany proces, zaczynający się od podawania surowca i kończenia w pakowni. Posiadanie zdolności do dodawania witamin, koncentratów białkowych i błonnika dodatkowo zwiększa zakres produktów dostępnych w systemie płatków kukurydzianych, umożliwiając w ten sposób stworzenie odpowiedniego produktu dla każdego segmentu rynku.
  • W oparciu o niską gęstość, mocną strukturę produktu i niską przepuszczalność, płatki śniadaniowe wytwarzane na linii do obróbki płatków kukurydzianych są doskonałe do powlekania roztworami cukru.
  • Różne rozwiązania od ekonomicznego do zaawansowanego, również do maszyny pakującej; elektryczne, gazowe i olejowe mogą być zasilane.

Parametr techniczny
Model

Zainstalowana pojemność

(KW)

Rzeczywista pojemność

(KW)

Zdolność produkcyjna

(KG / HR)

Dimesion

(L * W * H) MM

Podanie
DR-65 168 118 120 ~ 150 45000 * 5000 * 3000 Corn Flakes & Breakfast Cereal
DR-70 190 140 200 ~ 250 45000 * 5000 * 3000 Corn Flakes & Breakfast Cereal

Dlaczego musisz wybrać Darina?

FAQ

1. Jakie są warunki płatności, warunki handlowe, które akceptujesz?

Zazwyczaj doceniamy T / T 30% depozytu, następnie 70% salda jest wypłacane przed wysyłką, zwykle oferujemy FOB QINGDAO, ale akceptujemy również inne sposoby, takie jak L / C.

2. Czy jest łatwy w obsłudze i co mogę zrobić, jeśli to nie działa?

Po pierwsze, nasza maszyna jest stabilna i łatwa w obsłudze przez jednego mężczyznę, wystarczy jedynie sterować PLC regularnie. Prześlemy Ci instrukcję obsługi i wideo, proponujemy odwiedzić naszą fabrykę, aby dowiedzieć się więcej, a jeśli coś pójdzie nie tak, możesz do nas zadzwonić, wideo -chat, wysłać do nas e-mail. I damy rozwiązania w ciągu 36 godzin. Nasz inżynier może być również wysyłany do zagranicy, zgodnie z potrzebami.

3. Dlaczego nas wybrać?

Nie sądzisz, że wyglądają dobrze i pasują do twoich wymagań? Dlaczego wybierasz nas? Specjalizujemy się w tych produktach od ponad 16 lat z wysoką jakością i konkurencyjną ceną, a także z naszą usługą, będąc wysoko ocenianą przez naszych klientów.

Nasze produkty są w pełni certyfikowane CE, a wszystkie produkty zostały wyeksportowane do krajów zamorskich i szeroko wykorzystywane w przemyśle spożywczym i chemicznym itp. Serdecznie witamy klientów z całego świata, aby nawiązać i rozwijać długoterminowe relacje handlowe w oparciu o równość i wzajemne korzyści.

Kim jesteśmy ?

Jinan Darin Machinery Co., Ltd., przedsiębiorstwo posiadające certyfikat ISO 9001, specjalizujące się w opracowywaniu i sprzedaży maszyn do karmy dla zwierząt domowych, maszyny do żywności i odpowiedniej maszyny pakującej, i po latach innowacji i rozwoju szybko stało się silniejszym producentem. Integracja z badaniami naukowymi, produkcją, marketingiem i obsługą posprzedażową, rozwijamy się bardzo szybko, a teraz mamy duże możliwości techniczne i doświadczonych pracowników. Możemy dostarczyć standardowe maszyny i niestandardowe maszyny zgodnie z wymaganiami klientów, a cała nasza maszyna wykonana jest poprzez skrupulatny profesjonalny test.

Po latach rozwoju, Darin założył dojrzałą sieć sprzedaży i agencji. Maszyna Darin działa w ponad 50 krajach, w tym w USA, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Australii, Brazylii, Meksyku, Egipcie itd. Wszystkie maszyny Darin posiadają certyfikat CE o najwyższej jakości i stabilnej wydajności.

Uważamy jakość za cel, za usługę jako życie. Serdecznie witamy wszystkich klientów, starych i nowych klientów krajowych i zagranicznych, którzy odwiedzają nas w celu negocjacji biznesowych.

Witamy w DARIN!

Przykładowy pokaz

Uruchomienie i serwis posprzedażny
1. Wykonujemy dokładny projekt układu fabryki według wielkości fabryki klienta; gdyby klient tego potrzebował, moglibyśmy zaprojektować warsztat z wykorzystaniem energii elektrycznej, wody, gazu, magazynowania materiałów, magazynów końcowych, toalety dla pracowników itp.
2. Po dostarczeniu maszyn do fabryki klienta, zaczynamy natychmiast ubiegać się o wizę do kraju klienta; zwykle statek potrzebuje 20-60 dni do wymaganego portu, więc mamy wystarczająco dużo czasu, aby uzyskać wizę. Kiedy maszyny docierają do fabryki, nasi inżynierowie są gotowi do uruchomienia w celu uruchomienia usługi.
3. 1-2 naszych inżynierów przejdzie do Twojej fabryki, aby zainstalować i dostosować linię technologiczną do realizacji normalnej produkcji w najkrótszym czasie.
4. Nasi inżynierowie są odpowiedzialni za przeszkolenie i nauczenie pracowników obsługi, czyszczenia, konserwacji i napraw wszystkich maszyn, dopóki pracownicy nie będą w stanie prawidłowo obsługiwać linii technologicznej.
5. Zwykle kosztuje 10 dni na uruchomienie usługi, a my dostarczamy 1 rok gwarancji od daty zakończenia usługi uruchomienia.
6. Obroty biletów lotniczych inżyniera, zakwaterowanie i dzienna pensja 100 USD są na rachunek klienta.

Dlaczego właśnie my?

1. Niemcy WEG motor, trzyletnia ogólnoświatowa gwarancja

2. Sterownik Siemens i ekran dotykowy do kontrolowania całej linii, wszystkie usterki będą wyświetlane na ekranie dotykowym

3. Części elektryczne ABB lub Schneider

4. Łożyska NSK

5. Wszystkie części stykające się z surowcami lub produkty końcowe są wykonane ze stali nierdzewnej 304

6. Napięcie pracy 24 V, zapewnić bezpieczeństwo operatorów

7. Trzy rodzaje ochraniaczy chroniących maszynę i operatora: przegrzanie, przetężenie, przepięcie.

Show maszyn

Skontaktuj się z nami

Dodaj: East 2-2, Xinxu Industrial Park, Jinan 250032, PRChina.

Tel: 0086 531 82983199/82983399
Faks: 0086 531 82983299

Strona internetowa: www.darin.cn

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Kelloggs Corn Flakes Processing Line czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.