• Maszyna do cięcia pasków mięsa Darin / paski mięsne przysmaki dla psów Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych
  • Maszyna do cięcia pasków mięsa Darin / paski mięsne przysmaki dla psów Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych
Maszyna do cięcia pasków mięsa Darin / paski mięsne przysmaki dla psów Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych

Maszyna do cięcia pasków mięsa Darin / paski mięsne przysmaki dla psów Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Jinan, prowincja Shandong
Nazwa handlowa: DARIN
Orzecznictwo: CE ISO9001
Numer modelu: DR-220

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestawy
Cena: USD
Szczegóły pakowania: Możemy dostarczyć standardowy drewniany futerał eksportowy, odpowiedni do długich podróży oraz załad
Czas dostawy: 45 dni roboczych po otrzymaniu zaliczki
Zasady płatności: T / T, L / C, Western Union, D / A
Możliwość Supply: 50 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Materiał: SUS304 Stosowanie: Przysmaki dla psów w paski mięsa
Gwarancja: 1 rok Pojemność: 300 ~ 500 kg na godzinę
moc: 20 kW wymiar: 14 * 6 * 3m
Potrzebny pracownik: 2 ~ 3 pracowników
High Light:

linia do produkcji karmy dla psów

,

linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych

opis produktu

Krajalnica do pasków mięsa, maszyna do cięcia pasków mięsa / Linia do przetwarzania przysmaków dla psów
 
 
 
 

Sposób nakładania produktu

 

Linia do automatycznego przetwarzania przysmaków dla psów to linia do automatycznego przetwarzania, która może produkować paski mięsne typu przysmaków dla psów.Łączy dwie linie technologiczne w jedną.Z różnymi formami można wykonać różne kształty, takie jak paski, patyki, kształty śrub itp. Ponadto możemy dostarczyć wszelkiego rodzaju przepisy na różne smaki, aby spełnić wymagania zwierzęcia zarówno w zakresie żywienia, jak i żucia.
 Maszyna do cięcia pasków mięsa Darin / paski mięsne przysmaki dla psów Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych 0
 
 
Schemat blokowy:
 
 
Formowanie --- Cięcie wstępne --- Ładowanie --- Suszenie --- Cięcie --- Pakowanie
 

Główne cechy

 
1. Maszyna / maszyna do cięcia pasków mięsa wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, odpornej na korozję, o wysokiej jakości w intensywności, niezawodnej i trwałej, wygodnej do czyszczenia, przyjmuje dwukierunkową strukturę wytłaczania przekładni, z wysokim ciśnieniem, płynnie obraca się.
 
 
2. Przyjmuje bezstopniową kontrolę prędkości, bardziej odpowiednią do wymagań pracy.
 
 
3. Dodatkowe urządzenie do wciskania śrub, szczególnie stosowane do materiałów wsadowych.Jest niezbędnym wyposażeniem linii do przetwórstwa mięsa gołych prętów zerowych artykułów dla zwierząt domowych.
 
 
4. Maszyna / maszyna do cięcia pasków mięsa charakteryzuje się wysoką wydajnością produkcyjną i niewielkimi wymaganiami dotyczącymi materiałów produkcyjnych, jest nowym rodzajem maszyn do produkcji karmy dla psów.
 
Parametry techniczne

 

WynikMocWymagany pracownikNapięcie / częstotliwośćWymiar
300-500 kg / godz22kw2 ~ 3380 V / 50 Hz15 x 6 x 3 m
 
Maszyna do cięcia pasków mięsa Darin / paski mięsne przysmaki dla psów Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych 1
Nasze usługi
 
  • Serwis przedsprzedażny

* Wsparcie w zakresie zapytań i konsultacji.

 

* Wsparcie testowania próbek.
* Zobacz naszą fabrykę.

 
  • Serwis pogwarancyjny

* Szkolenie z instalacji maszyny, szkolenie z obsługi maszyny.
* Inżynierowie dostępni do obsługi maszyn za granicą

 

Fabryka i biuro
 
Jinan Darin Machinery Co., Ltd. jest firmą z certyfikatem ISO9001 specjalizującą się w maszynach do karmy dla zwierząt domowych i powiązanych maszynach pakujących od 1998 roku, a wszystkie maszyny mają certyfikat CE.Maszyna Darin działa w ponad 40 krajach, w tym w USA, Brazylii, Urugwaju, Surinamie, Paragwaju, Peru, Kolumbii, Argentynie, Australii, Rosji, Niemczech, Białorusi, Łotwie, Estonii, Wielkiej Brytanii, Mołdawii, Holandii, Włoszech, Węgrzech, Hiszpanii, Portugalii itp.
Dzięki ponad 17-letniemu doświadczeniu i gromadzeniu technologii, chcielibyśmy zaoferować najlepszą obsługę posprzedażną wszystkim naszym klientom.
Jeśli jesteś zainteresowany którymkolwiek z poniższych projektów, nie wahaj się daj nam znać, z naszego doświadczenia wynika, że ​​poniższe pozycje mają bardzo duży potencjał popytowy, który rośnie bardzo szybko, spodziewamy się większej komunikacji i współpracy w najbliższej przyszłości.
Nasza obecna działalność obejmuje:

- Linia do przetwarzania suchej karmy dla zwierząt domowych (ryb)
- Linia do przetwarzania przysmaków dla psów (przekąsek dla psów)
- Maszyna do formowania wtryskowego Pet Treats
- Linia do przetwarzania ciastek dla zwierząt domowych
- Maszyna do prasowania kości Rawhide
- Maszyna do pasków mięsa
- Maszyna do formowania batonów zbożowych
- Względna maszyna pakująca (pionowa maszyna pakująca, maszyna pakująca Doypack, flow pack itp.)

 
Usługa uruchomienia
1. Wykonujemy dokładny projekt układu fabryki zgodnie z rozmiarem fabryki klienta;jeśli klient tego potrzebował, możemy wykonać projekt warsztatu z energią elektryczną, wodociągiem, gazem, magazynem materiałów, magazynami końcowymi, toaletą dla pracowników itp.
2. Po dostarczeniu maszyn do fabryki klienta natychmiast zaczynamy ubiegać się o wizę do kraju klienta;normalnie statek potrzebuje 20-60 dni do wymaganego portu, więc mamy wystarczająco dużo czasu, aby otrzymać wizę.Gdy maszyny dotrą do Twojej fabryki, nasi inżynierowie są gotowi do uruchomienia usługi uruchomienia.
3. 1-2 naszych inżynierów pojedzie do Twojej fabryki, aby zainstalować i wyregulować linię technologiczną, aby zrealizować normalną produkcję w jak najkrótszym czasie.
4. Nasi inżynierowie są odpowiedzialni za szkolenie i nauczanie pracowników obsługi, czyszczenia, konserwacji i naprawy wszystkich maszyn, aż pracownicy będą mogli dobrze obsługiwać linię technologiczną.
5. Zwykle uruchomienie kosztuje 10 dni
serwis i udzielamy rocznej gwarancji od daty zakończenia usługi rozruchowej.
6. Bilety lotnicze inżyniera w obie strony, zakwaterowanie i dzienne wynagrodzenie w wysokości 100 USD są na koncie klienta.

 
 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Maszyna do cięcia pasków mięsa Darin / paski mięsne przysmaki dla psów Linia do przetwarzania karmy dla zwierząt domowych czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.