• Forma wtryskowa Maszyna do traktowania zwierząt Pies Preparaty dentystyczne Formy do wstrzykiwań
  • Forma wtryskowa Maszyna do traktowania zwierząt Pies Preparaty dentystyczne Formy do wstrzykiwań
Forma wtryskowa Maszyna do traktowania zwierząt Pies Preparaty dentystyczne Formy do wstrzykiwań

Forma wtryskowa Maszyna do traktowania zwierząt Pies Preparaty dentystyczne Formy do wstrzykiwań

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Jinan, prowincja Shandong
Nazwa handlowa: DARIN
Orzecznictwo: CE Certificate
Numer modelu: DM-268

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Dostarczamy standardowe drewniane skrzynie eksportowe, odpowiednie do długich podróży i wielokrotneg
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P
Możliwość Supply: 99 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa: Forma wtryskowa Pet Treats / Dog Dental Treats Injected Molding Machine Price aplikacji: Dog Dental Treats
Gwarancja: 1 rok Układ: dostarczane zgodnie z wymiarem warsztatu
Pleśń: Różne kształty Ręcznie: angielska wersja
Szkolenia: Dostarczone przez technika w serwisie rozruchowym
High Light:

food processing machinery

,

animal food making machine

opis produktu


Forma wtryskowa Maszyna do traktowania zwierząt Pies Preparaty dentystyczne Formy do wstrzykiwań


Pet Treats Injected Molding Machine to specjalna maszyna do produkcji domowych przekąsek. W takiej maszynie można wykonać różne kształty, takie jak jeż, krokodyl, pies, kość, uszy wieprzowe, beczka itp.

Kształty domowych przysmaków są bardzo piękne i stanowią idealną zachętę dla psów i kotów, gdy uczą się nowej akcji lub dobrze radzą sobie w niektórych ćwiczeniach i grach. Ponadto możemy dostarczyć różne przepisy, aby spełnić różne wymagania rynku.
Urządzenie do wstrzykiwania pet traktuje materiał granulowany wytworzony przez wytłaczarkę do produkcji żucia dla zwierząt domowych. Dzięki wysokiej temperaturze i wysokiemu ciśnieniu, maszyna do formowania żucia dla zwierząt domowych będzie formować różne kształty. jedzenie. Istnieje wiele kształtów gryzaków dla zwierząt, takich jak kości, piłki, pierścionki, kije, buty i cząstki. Żucia dla zwierząt to wysokobiałkowe i odżywcze mięso dla psów do jedzenia.


Certyfikat CE

CERTYFIKAT CE pod warunkiem, że ściśle spełniają normy CE i polityki importowej krajów UE.

CERTYFIKAT ISO 9001 , który ściśle spełnia normy ISO 9001.


za. Surowce : przyjmuje mąkę kukurydzianą, mączkę rybną jako surowce

b. Produkty : różne kształty są wykonywane przez dostosowanie matryc z wytłaczarki

do. Wykres przepływu:
System mieszania --- System wytłaczania --- System wtrysku --- System formowania --- System pakowania

re. Napięcie w Chinach : trzy fazy: 380V / 50Hz, jednofazowe: 220V / 50Hz, możemy to zrobić według klientów Napięcie lokalne według różnych krajów

mi. Maszyny Materiały: Wszystkie urządzenia do iniekcji Pet są produkowane ze stali nierdzewnej, ta linia ma rozsądną konstrukcję i wysoką automatyzację

Wprowadzenie

Maszyna do formowania wtryskowego lub (wtryskarka), znana również jako prasa wtryskowa, jest maszyną do wytwarzania produktów dla zwierząt domowych w procesie formowania wtryskowego. Składa się z dwóch głównych części, jednostki wtryskowej i jednostki zaciskowej. to specjalna maszyna do produkcji domowych przekąsek.
Dzięki takiej maszynie można wykonywać różne kształty, takie jak jeż, krokodyl, pies, kość, uszy wieprzowe, beczka itp. Kształty są bardzo piękne i stanowią idealną zachętę dla psów i kotów, gdy uczą się nowej akcji lub robią dobrze w niektórych ćwiczeniach i grach. Ponadto możemy dostarczyć różne przepisy, aby spełnić różne wymagania rynku.

Operacja
Formy wtryskarki można mocować w pozycji poziomej lub pionowej. Większość maszyn jest zorientowana poziomo, ale maszyny pionowe są wykorzystywane w niektórych niszowych zastosowaniach, takich jak formowanie wkładek, co pozwala maszynie korzystać z siły grawitacji. Niektóre maszyny pionowe również nie wymagają mocowania formy. Istnieje wiele sposobów mocowania narzędzi do płyt, z których najczęściej są zaciski ręczne (obie połówki są przykręcone do płyt); jednakże stosowane są również zaciski hydrauliczne (kliny są używane do przytrzymania narzędzia) oraz klamry magnetyczne. Zaciski magnetyczne i hydrauliczne są używane tam, gdzie wymagane są szybkie zmiany narzędzi.

Osoba projektująca formę wybiera, czy forma wykorzystuje system zimnego kanału lub system gorących kanałów do przenoszenia tworzywa sztucznego i wypełniaczy z jednostki wtryskowej do wnęk. Zimny ​​biegacz to prosty kanał wyrzeźbiony w formie. Tworzywo sztuczne, które wypełnia zimny kanał, chłodzi się, gdy część się ochładza, a następnie jest wyrzucane wraz z częścią jako wlew. System gorących kanałów jest bardziej skomplikowany, często wykorzystując nagrzewnice kasetowe, aby utrzymywać tworzywo sztuczne w prowadnicach na gorąco, gdy część się ochładza. Po wyrzuceniu części plastik pozostający w gorącym kanale zostaje wstrzyknięty do następnej części.

Parametr techniczny
1. Przykręć odczyt prędkości obrotowej.
2. Funkcja kodu bezpieczeństwa, aby uniknąć brakujących danych lub nieostrożnej zmiany.
3. Super niskie ciśnienie mocowania zapewnia bezpieczeństwo użytkownika i utrzymuje żywotność maszyny efektywnie.
4. Czas reakcji układu napędowego jest bardzo szybki. Wymaga tylko 0,005 s, aby osiągnąć maksymalną moc wyjściową, co znacznie skraca czas cyklu.
5. Dokładność tolerancji obróbki w celu wytworzenia części z tworzyw sztucznych zostanie znacznie poprawiona. Zoptymalizowana stawka powtarzających się części kwalifikowanych wynosi około 40-130%.
6. Wyposażony w enkoder obrotowy i czujnik ciśnienia, stan przepływu ciśnienia oszczędzania energii przez maszynę zostanie przesłany do sterownika, którego polecenie zostanie wysłane do wydajnego synchronicznego serwomotoru, aby odpowiednio zmienić obrót i moment obrotowy .

FAQ

1. Czy możemy odwiedzić Twoją fabrykę, aby dokładnie i dokładnie sprawdzić maszynę?

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Darin, zapewnimy uruchomienie testów maszynowych, bezpośrednią dyskusję i gotowe rozwiązanie projektowe.

2. Czy możesz pozwolić zespołowi technicznemu na kierowanie naszą instalacją i uruchomieniem?

Zapewniona usługa odbioru zamorskiego, nasz technik pomoże zainstalować maszynę i nauczyć lokalnych pracowników obsługi i konserwacji. Kupujący powinien zapłacić za okrągły bilet lotniczy, zakwaterowanie i wynagrodzenie technika.

3. Jak długo jest czas gwarancji Twojej maszyny?

Rok, odkąd maszyna dotarła do Twojej fabryki.

4. Co zrobić, jeśli niektóre części pękną po gwarancji?

Darin dostarcza pełen zakres usług posprzedażnych, gdy tylko potrzebne są nowe części, pomożemy w dostarczeniu nowych po rozsądnej cenie i w najkrótszym czasie.

5. Jeśli pokażemy nasz rozmiar warsztatu, czy możesz zaprojektować układ dla całej linii?

Automatyczny układ CAD zostanie dostarczony jako rozmiar warsztatu klienta.

6. Jaki jest materiał maszyny?

Stal nierdzewna, zwłaszcza części stykające się z materiałami, zgodne z klasą spożywczą.


Usługa uruchomienia
1. Wykonujemy dokładny projekt układu fabryki zgodnie z wielkością fabryki klienta; gdyby klient potrzebował, moglibyśmy zaprojektować warsztat z energią elektryczną, zaopatrzeniem w wodę, mocą gazu, magazynowaniem materiałów, magazynowaniem końcowym, toaletą dla pracowników itp.
2. Po dostarczeniu maszyn do fabryki klienta natychmiast zaczynamy składać wniosek o wizę do kraju klienta; normalnie statek potrzebuje 20-60 dni do wymaganego portu, więc mamy wystarczająco dużo czasu, aby uzyskać wizę. Gdy maszyny docierają do fabryki, nasi inżynierowie są gotowi do uruchomienia usługi rozruchowej.
3. 1-2 naszych inżynierów uda się do twojej fabryki, aby zainstalować i dostosować linię technologiczną, aby zrealizować normalną produkcję w jak najkrótszym czasie.
4. Nasi inżynierowie są odpowiedzialni za szkolenie i uczenie pracowników, jak obsługiwać, czyścić, konserwować i naprawiać wszystkie maszyny, dopóki pracownicy nie będą w stanie dobrze obsługiwać linii technologicznej.
5. Zwykle kosztuje 10 dni na uruchomienie
serwis, a my dostarczamy 1 rok gwarancji od daty zakończenia usługi rozruchu.
6. Bilety lotnicze w obie strony, zakwaterowanie i dzienne wynagrodzenie 60 USD są na koncie klienta.

Parametry:


Przykładowy obraz

Pet Treats Molding Maszyny do produkcji domowych przekąsek i zabawek do żucia dla zwierząt.
Customer visit
Dog Chewing Gum Machine

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Forma wtryskowa Maszyna do traktowania zwierząt Pies Preparaty dentystyczne Formy do wstrzykiwań czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.