• How to Make Moulded Pet Snacks/Darin's Pet Chewing Bone Moulding Machine
  • How to Make Moulded Pet Snacks/Darin's Pet Chewing Bone Moulding Machine
  • How to Make Moulded Pet Snacks/Darin's Pet Chewing Bone Moulding Machine
How to Make Moulded Pet Snacks/Darin's Pet Chewing Bone Moulding Machine

How to Make Moulded Pet Snacks/Darin's Pet Chewing Bone Moulding Machine

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Jinan, prowincja Shandong
Nazwa handlowa: DARIN
Orzecznictwo: CE Certificate
Numer modelu: DM-268

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Dostarczamy standardowe drewniane skrzynie eksportowe, odpowiednie do długich podróży i wielokrotneg
Czas dostawy: 45 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union, MoneyGram, D/A, D/P
Możliwość Supply: 99 zestawów rocznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Imię: Maszyna do formowania kości do żucia dla zwierząt domowych Podanie: Przysmaki dentystyczne dla psów
Gwarancja: 1 rok Części zamienne: dostarczony pełny zestaw
pleśń: Klientizowany podręcznik: angielska wersja
Trening: Zapewnione przez technika w służbie rozruchu
High Light:

food processing machinery

,

animal food making machine

opis produktu

 

2021 Hydrauliczna wtryskarka do robienia przysmaków dla zwierząt o różnych kształtach

 

Wprowadzenie

 

Darin's Pet Chewing Bone Moulding Machine to specjalna maszyna do produkcji przekąsek dla zwierząt.Za pomocą takiej maszyny można wykonać różne kształty, takie jak jeż, krokodyl, pies, kość, uszy wieprzowe, beczka itp.

 

Maszyna do wtrysku przysmaków dla zwierząt może wykorzystywać granulowany materiał wytwarzany przez wytłaczarkę do produkcji gryzaków dla zwierząt.Dzięki wysokiej temperaturze i wysokiemu ciśnieniu maszyna do formowania gryzaków dla zwierząt domowych formuje różne kształty, takie jak kości, szczoteczka do zębów, buzdyganek, jeż, krokodyl, pies, uszy wieprzowe, beczka itp. jedzenie.Istnieje wiele kształtów gryzaków dla zwierząt domowych, takich jak kości, kulki, pierścienie, patyki, buty i cząsteczki. Są to wysokobiałkowe i odżywcze mięso dla psów.

 

cechy

 

Seria maszyn DM „ADvanced” oferuje jeszcze większą wydajność przy dużych prędkościach i zwiększoną precyzję, co jest możliwe dzięki zastosowaniu obwodu sterowania serwomechanizmem o największej prędkości w branży.
Ta zaawansowana technologia, unikalna dla DARIN, była gromadzona przez wiele lat i skutkuje doświadczeniem w zakresie formowania wtryskowego, którego zazdrości przemysł.
Szybsze i dokładniejsze, seria DM osiąga najwyższy poziom wydajności i niezawodności.

Jako pionier w branży, DARIN ma bogate doświadczenie w produkcji dużych elektrycznych maszyn do formowania.
Nowo wprowadzona na rynek duża elektryczna formierka z serwonapędem drugiej generacji zapewnia wymierną poprawę wydajności, jakości i ekonomii.
To najnowsze ulepszenie zachowuje nasz sprawdzony zespół zamykania kolankowego, który przez wiele lat zapewniał „krótsze czasy cykli” i „niezrównane oszczędności energii”.

DARIN wyprodukował super zaawansowaną, w pełni elektryczną wtryskarkę pionową - jest szybsza, dokładniejsza i bardziej kompaktowa.
Maszyny serii DM ewoluowały, aby sprostać potrzebom dnia dzisiejszego i nie tylko: wykazują wysoką produktywność podczas montażu na linii.
Korzystając z zaawansowanych technologii, które są rozwijane od wielu lat i są unikalne dla DARIN, osiągnęliśmy bardzo precyzyjne formowanie wtryskowe.

 

Usługa uruchomienia


1. Wykonujemy dokładny projekt układu fabryki zgodnie z rozmiarem fabryki klienta;jeśli klient tego potrzebował, możemy wykonać projekt warsztatu z zasilaniem elektrycznym, wodociągiem, gazem, magazynem materiałów, magazynami końcowymi, toaletą dla pracowników itp.

2. Po dostarczeniu maszyn do fabryki klienta natychmiast zaczynamy ubiegać się o wizę do kraju klienta;normalnie statek potrzebuje 20-60 dni do wymaganego portu, więc mamy wystarczająco dużo czasu, aby otrzymać wizę.Gdy maszyny dotrą do Twojej fabryki, nasi inżynierowie są gotowi do uruchomienia usługi uruchomienia.

3. 1-2 naszych inżynierów pojedzie do Twojej fabryki, aby zainstalować i wyregulować linię technologiczną, aby zrealizować normalną produkcję w jak najkrótszym czasie.

4. Nasi inżynierowie mają obowiązek przeszkolić i nauczyć pracowników obsługi, czyszczenia, konserwacji i naprawy wszystkich maszyn, aż pracownicy będą mogli dobrze obsługiwać linię technologiczną.

5. Zwykle uruchomienie kosztuje 10 dni
serwis i udzielamy rocznej gwarancji od daty zakończenia usługi rozruchowej.

6. Bilety lotnicze inżyniera w obie strony, zakwaterowanie i dzienne wynagrodzenie w wysokości 60 USD są na koncie klienta.

 

 

Parametry:

 

How to Make Moulded Pet Snacks/Darin's Pet Chewing Bone Moulding Machine 0

Przykładowe zdjęcie

23 Injection Treats Machine Sample

 How to Make Moulded Pet Snacks/Darin's Pet Chewing Bone Moulding Machine 2
Maszyny do formowania przysmaków dla zwierząt domowych do produkcji przysmaków i zabawek do żucia dla zwierząt domowych.

2021 Hydrauliczna wtryskarka do robienia przysmaków dla zwierząt o różnych kształtach

 Dog Dental Chews Machine

2021 Hydrauliczna wtryskarka do robienia przysmaków dla zwierząt o różnych kształtach

How to Make Moulded Pet Snacks/Darin's Pet Chewing Bone Moulding Machine 4

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany How to Make Moulded Pet Snacks/Darin's Pet Chewing Bone Moulding Machine czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.